Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2250
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Online, w oddziale banku a może przez telefon? Wygodne sposoby zakładania lokat

Sobota, 21 września 2019, 9:46
Autor: red
Kraj: Online, w oddziale banku a może przez telefon? Wygodne sposoby zakładania lokat
Fot. użyczone
Nieoczekiwany spadek, spora premia w pracy, a może po prostu przypływ gotówki? Duże sumy pieniędzy warto zainwestować w lokaty oszczędnościowe. Dzięki temu zapewnisz sobie dodatkowy zysk z oprocentowania, a powierzone w depozyt pieniądze nie będą stwarzały dodatkowej pokusy do tego, aby je wydać. Jak założyć lokatę?

Współcześnie rynek produktów finansowych jest ogromny. Klient może wybierać z naprawdę szerokiej oferty oferowanej przez różne instytucje, co z jednej strony pozwala mu na wybranie naprawdę dobrego i dopasowanego do swoich potrzeb produktu. Z drugiej zmusza banki do ulepszania swoich ofert i wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Santander Consumer Bank – bank od kredytów, stawia na elastyczność – także w obszarze lokat. W związku z tym pozwala zakładać je na różne sposoby. Wszystko w trosce o dobro i wygodę konsumenta.

Tradycyjna wizyta w oddziale

Osoby, które cenią sobie bezpośredni kontakt z konsultantem i chciałyby w cztery oczy omówić szczegóły interesującej je oferty, mogą w tradycyjny sposób udać się bezpośrednio do oddziału banku, aby omówić szczegóły założenia lokaty terminowej . W miłej atmosferze, wraz z pracownikiem banku porozmawiacie i uzgodnicie wszystkie szczegóły transakcji.

Komfortowa rozmowa telefoniczna

Jeżeli jesteś zabiegany i pracujesz w godzinach otwarcia placówki bankowej, zawsze możesz wypełnić wniosek przez Internet i zaznaczyć opcję kontaktu telefonicznego ze strony banku. Konsultant skontaktuje się z Tobą w celu dokładnego omówienia usługi. Będziesz mógł porozmawiać z nim na wszystkie nurtujące Cię tematy odnośnie tej usługi. Ten sposób nie wymaga od Ciebie udania się do placówki w celu założenia lokaty bankowej a jednocześnie daje możliwość porozmawiania z osobą kompetentną i dopytania o szczegóły oferty.

Internet: gdzie chcesz i kiedy chcesz

Zakładanie lokaty online to rozwiązanie dla osób zdecydowanych, które dobrze wiedzą czego chcą. Na stronach banków zamieszczone są wszystkie informacje odnośnie oferty. Przy odpowiedniej ilości poświęconego im czasu możesz porównać je ze sobą i przeanalizować zasady korzystania z nich. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest jego mobilność: aby założyć lokatę w ten sposób potrzebujesz jedynie urządzenia podłączonego do sieci. W tej sytuacji nie ma znaczenia o jakiej porze złożysz wniosek – możesz to zrobić o dogodnej dla siebie godzinie i w każdym miejscu.

Lokata bankowa to korzystne narzędzie, a sposobów na to aby z niego skorzystać jest mnóstwo. Wybierz ten najwygodniejszy dla siebie i ciesz się patrząc na to jak Twoje oszczędności rosną z miesiąca na miesiąc!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group