Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1681
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ostrożnie na skrzyżowaniach

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 21 października 2010, 7:39
Aktualizacja: 7:40
Autor: PAW
Dzisiaj w godzinach 10.00–11.00 kierowcy poruszający się po Wałbrzychu muszą zachować szczególną ostrożność. Na trzech skrzyżowaniach nie będą działać światła.

Taka sytuacja będzie spowodowana tym, że na drodze krajowej nr 35 Energia Pro prowadzić będzie prace modernizacyjne i to spowoduje, że część świateł na skrzyżowaniach zostanie wyłączona. Nie będą działać światła na skrzyżowaniach: ulic Sikorskiego, Kolejowej i Wysockiego, ulic Armii Krajowej i Parkowej oraz ulic Armii Krajowej i 11 Listopada.

Ruchem w tych rejonach ma kierować policja.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~sAs 21-10-2010 8:45
Ja myślę, że jak nie będą działać światła koło "netto" na Piaskowej Górze to nam wyjdzie tylko na plus. Wrocławska - Długa (koło OBI) to żaden problem. A jak na dwóch trudniejszych Wrocławska - Uczniowska - de Gaulle'a oraz Wysockiego - Sikorskiego - Kolejowa (koło OSiR-u) popracują przez tą godzinkę funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego wałbrzyskiej Policji, to tylko z pożytkiem dla nas wszystkich. Takie sytuacje wymagają po prostu MYŚLENIA. Po każdej zainteresowanej stronie. I to z tym w naszym cywilizowanym społeczeństwie najtrudniej. Niestety, dawno już zauważono, że stosowanie świateł do kierowania ruchem ulicznym sprawia, że wszyscy uczestnicy ruchu drogowego przestają myśleć z taką intensywnością, z jaką powinni.
~sAs 21-10-2010 8:48
... zapędziłem się wew tym myśleniu i pomyślałem nie o tych skrzyżowaniach co trzeba ... hihihi. Armii Krajowej - Parkowa - spokojnie do ogarnięcia, Armii Krajowej - 11 Listopada - tu by się ewentualnie przydało wsparcie kogoś, kto ruchem sprawnie pokieruje ... całe szczęście ktoś pomyślał i prace prowadzi w godzinach "niekorkowych" ...
~cy-nick 21-10-2010 8:50
taaaaa, w Wałbrzychu, na drogach, to ZAWSZE trzeba zachowywać szczególną ostrożność, jeśli Ci tylko: zdrowie, życie i własne auto miłe ...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group