Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3676
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oświadczenie WSSE

Czwartek, 4 lutego 2021, 8:15
Aktualizacja: 8:16
Autor: red
Wałbrzych: Oświadczenie WSSE
Fot. red
Prezentujemy oświadczenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest Park".

"Nawiązując do medialnych doniesień dotyczących Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o., informujemy, że opisane w mediach zdarzenia miały miejsce ponad rok temu, w styczniu 2020 r. i nie wydarzyły się w siedzibie Spółki.
WSSE „INVEST-PARK” sp. z o.o. zareagowała na publikację powołując komisję ds. mobbingu, która po analizie materiału dowodowego stwierdziła, iż:
• przedmiotowa sytuacja, do której doszło na początku 2020 roku, w myśl definicji art.943 § 2 Kodeksu Pracy nie znajduje znamion mobbingu.

Jednocześnie informujemy, że działania uczestników wyżej wymienionych zdarzeń nie należą do społecznie akceptowalnych, mają wymiar precedensowy i nie stanowią standardu zachowań zespołu WSSE. Uczestnicy opublikowanych rozmów wykazali się brakiem świadomości, jak prywatne konflikty oraz używany język komunikacji wpłyną na wizerunek Spółki.

Spółka WSSE „INVEST-PARK” przywiązuje dużą wagę do kultury osobistej pracowników, stosowania ogólnych zasad etyki w miejscu pracy oraz poszanowania ogólnie obowiązujących zasad kultury biznesu. Świadczą o tym dotychczasowe działania WSSE „INVEST-PARK”, poparte osiągnięciami na gruncie współpracy i wspierania przedsiębiorców oraz partnerów biznesowych".

Twoja reakcja na artykuł?

2
8%
Cieszy
13
52%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
8%
Smuci
2
8%
Złości
6
24%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group