Czwartek, 13 maja
Imieniny: Roberta, Serwacego
Czytających: 2492
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oświadczenie zarządu piłkarskiego Górnika

Poniedziałek, 2 listopada 2009, 11:20
Aktualizacja: 13:51
Autor: ft
Wałbrzych: Oświadczenie zarządu piłkarskiego Górnika
Fot. mswiezy
W związku ze zbliżającym się końcem rundy jesiennej piłkarskiej III ligi zarząd Górnika Wałbrzych postanowił wydać oświadczenie, w którym dziękuje kibicom za wsparcie. Poruszony pozostał także narastający od kilku miesięcy konflikt ze stowarzyszeniem Górnik Business Club. Oto pełna treść pisma:

Oświadczenie

Zarząd Klubu pragnie bardzo serdecznie podziękować prawdziwym kibicom „Górnika” za gorący doping i wspaniałą oprawę meczów. Dzisiejsze, bardzo dobre wyniki Naszej Drużyny, to również Wasza wielka zasługa.

Niestety skandaliczne działania osób reprezentujących zarząd GBC (intrygi, prowokacje, nagrywanie z ukrycia), nie mają nic wspólnego z przyzwoitością i honorem Kibica. Działania takie podważają również wiarygodność Naszego Klubu. Wobec powyższego, na ostatnim posiedzeniu Zarządu, podjęliśmy jednogłośną decyzję o zaprzestaniu jakichkolwiek rozmów i współpracy z GBC. Podjęta decyzja jest ostateczna.

Naszych sponsorów, partnerów i kibiców zapewniamy, iż wartości „Górnika” to Honor, Ambicja i Przyzwoitość, a podobne zachowania nigdy nie będą aprobowane. Jesteśmy przekonani, że prawdziwi kibice rozumieją naszą decyzję.

Zapraszamy na kolejny mecz, przyjdźcie jak najliczniej i gorącym dopingiem, pomóżcie w meczu przyjaźni pokonać Polonię Świdnica i zdobyć tytuł mistrza jesieni.

Z poważaniem
Czesław Grzesiak
Prezes Zarządu KP „Górnik-PWSZ” Wałbrzych

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group