Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3435
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oszukiwała starszą panią

Środa, 3 sierpnia 2016, 13:47
Aktualizacja: 13:48
Autor: red
Wałbrzych: Oszukiwała starszą panią
Fot. red
Wałbrzyscy policjanci zostali powiadomieni przez straszą panią, że od jakiegoś czasu nachodzi ją młoda dziewczyna i prosi o pieniądze na różne cele. Jednym z powodów, którym przekonała kobietę, by pożyczyła pewną gotówkę było chore dziecko.

Policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu otrzymali informację od starszej pani, że od jakiegoś czasu nachodzi ją młoda dziewczyna i prosi o pożyczenie pieniędzy, które przeznacza na różne cele. Powody podawane przez kobietę przekonywały pokrzywdzoną. Jednym z nich było chore dziecko.

Kilkanaście wizyt oszustki sprawiło, że poszkodowanej ubyło z budżetu domowego blisko 7 tysięcy złotych. Funkcjonariusze po przyjęciu zawiadomienia natychmiast podjęli czynności w celu ustalenia i zatrzymania sprawczyni. Błyskawicznie zweryfikowali i uściślili kto dokonał tych oszustw. Podejrzaną okazała się 16-letnia mieszkanka Wałbrzycha. Podczas pracy z zatrzymaną udowodniono jej 11 takich czynów karalnych, do których się przyznała. Teraz o jej losie zadecyduje sąd rodzinny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group