Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2991
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Otrzymała Pióro Nadziei

Czwartek, 11 marca 2021, 11:22
Autor: red
Wałbrzych: Otrzymała Pióro Nadziei
Fot. Przemek Wójtowicz
Znamy laureatkę Pióra Nadziei 2020: nagrody medialnej za działalność na rzecz praw człowieka! Jagoda Grondecka, bo o niej mowa, to dziennikarka, iranistka, komentatorka ds. bliskowschodnich i absolwentka I LO w Wałbrzychu.

Pióro Nadziei to nagroda przyznawana rokrocznie przez Amnesty International za działalność medialną, która przyczyniła się do pozytywnej zmiany na rzecz praw człowieka. To wyróżnienie dla tych, którzy swoją pracą medialną sprawiają, że prawa człowieka rezonują w przestrzeni publicznej.

Jagoda Grondecka została doceniona za “dziennikarstwo zaangażowane, w którym uważność na drugiego człowieka i niestępiona wrażliwość społeczna łączy się z rzetelnością, warsztatem i odwagą. Za dziennikarstwo, które pomaga zrozumieć”.

Zapraszamy na spotkanie z laureatką! Odbędzie się dziś 11 marca o godzinie 18.00 on line. W spotkaniu uczestniczyć będzie także Jury nagrody: Ewa Ewart – dziennikarka, laureatka nagrody specjalnej Pióro Nadziei za całokształt pracy w mediach na rzecz praw człowieka i Agata Kowalska – dziennikarka, laureatka Pióra Nadziei 2016 oraz Witold Klaus - członek Rady Programowej Stowarzyszenia Amnesty International Polska

Prowadząca: Draginja Nadaždin - Dyrektorka Amnesty International Polska.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
1
17%
Hahaha
2
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group