Środa, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 1804
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Otwarta komenda

Wtorek, 22 października 2019, 9:42
Aktualizacja: Środa, 23 października 2019, 8:43
Autor: red
Wałbrzych: Otwarta komenda
Fot. KMP Wałbrzych
Jakie wymagania musi spełnić kandydat do służby w Policji, jak wygląda proces rekrutacji, jak wygląda sama służba? Na te oraz inne pytania odpowiadali policjanci w ramach "Dnia Otwartego" wałbrzyskiej komendy.

W piątek 18 października wałbrzyscy policjanci zorganizowali "Dzień Otwarty" swojej jednostki. Z zaproszenia mundurowych skorzystali uczniowie klasy maturalnych o profilu policyjnym z Zespołu Szkół nr 4 w Wałbrzychu oraz studenci z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

Podczas spotkania młodzież przede wszystkim zdobyła informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach, które są niezbędne do pełnienia służby w Policji. Prowadzący spotkanie informowali o możliwościach rozwoju zawodowego i awansu nowych policjantów. Młodzi ludzie poznali też strukturę funkcjonowania jednostki i zweryfikowali swoje wyobrażenia o zawodzie policjanta, a także zapoznali się w praktyce z jego specyfiką. Kandydaci do służby w Policji zapoznali się również z wyposażeniem którym dysponują wałbrzyscy mundurowi.

Twoja reakcja na artykuł?

4
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
50%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group