Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 4272
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Otwarto nową drogę w podstrefie

Wtorek, 6 czerwca 2023, 10:28
Autor: red
REGION: Otwarto nową drogę w podstrefie
Fot. WSSE "Invest Park"
Nowa droga w rejonie ul. Strefowej w Bolesławcu została oficjalnie uruchomiona! To kolejna inwestycja w infrastrukturę techniczną realizowana przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną na terenie prężnie rozwijającej się podstrefy bolesławieckiej.

W poniedziałek podczas specjalnego briefingu prasowego oficjalnie uruchomioną nową drogę przy ul. Strefowej w Bolesławcu. W trybie "wybuduj", wykonane zostały jezdnia drogowa, nawierzchnia, oświetlenie i infrastruktura towarzysząca.

- Bolesławiec to miejsce o ogromnym potencjale. Miasto o bogatej historii i dziedzictwie, znane na całym świecie z produkcji pięknej ceramiki, ale też miejsce, które stale się rozwija. Które patrzy w przyszłość z optymizmem dzięki zaangażowaniu i pracy wielu przedsiębiorców - Favorite Gifts, Hoerbiger, Odrapak czy Logistic Park. Choć Bolesławiec znajduje się już dzisiaj pod opieką naszej siostrzanej strefy to Invest-Park do końca realizuje swoje zobowiązania i deklaracje złożone firmom, a droga, którą wybudowaliśmy jest tego najlepszym przykładem. Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim inwestorom, którzy zdecydowali się na współpracę z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną i ulokowali swój kapitał na naszych terenach - tych aktualnych i tych historycznych - powiedział podczas spotkania z mediami Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Piotr Wojtyczka.

Inwestycja, której wartość przekroczyła kwotę miliona złotych, pozwoli skomunikować rozproszone tereny inwestycyjne podstrefy bolesławieckiej i podnieść ich atrakcyjność. - To ważna inwestycja dla ziemi bolesławieckiej - podkreślał podczas briefingu Poseł na Sejm RP Szymon Pogoda. - Jako mieszkaniec i parlamentarzysta z ziemi bolesławieckiej gratuluję tej ważnej inwestycji Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Bolesławiec słynie z ceramiki, ale słynie również z tego, że jest magnesem dla inwestorów, rozwoju przedsiębiorczości, która przyciąga nowych mieszkańców. Życzę nam wszystkim dalszego rozwoju tej podstrefy.

Przedsiębiorców podczas wydarzenia reprezentował Arkadiusz Żurek - Dyrektor Zarządzający, Logistics Park Bolesławiec LOGPark.

- Bardzo cieszę się, że ten odbiór nastąpił tak szybko. Otwieramy niebawem nowe centrum logistyczne, więc tym bardziej to dla nas dobra wiadomość. Ale jest to również świetna informacja dla innych firm z podstrefy bolesławieckiej. Cieszymy się, że jest tak wspaniałe miejsce jak to tutaj, które służy rozwojowi polskich inwestycji - powiedział Arkadiusz Żurek

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
18%
Smuci
2
18%
Złości
4
36%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group