Niedziela, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 5165
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Paliwowa panika

Sobota, 26 lutego 2022, 12:03
Aktualizacja: 12:13
Autor: opr. PAW
Wałbrzych/REGION: Paliwowa panika
Fot. archiwum
Od wczoraj otrzymaliśmy kilka telefonów i maili od naszych czytelników, którzy są oburzeni postawą niektórych kierowców, którzy tankując bardzo duże ilości paliwa, spowodowali paraliż na stacjach benzynowych.

Z naszych informacji wynika, że na stacjach benzynowych w Wałbrzychu i okolicach brakuje paliwa. Chodzi o niemal wszystkie gatunki. W czwartek, ale i w piątek, w okolicach stacji tworzyły się długie kolejki, a spanikowani kierowcy tankowali benzynę do baków, kanistrów i beczek. Na reakcję wałbrzyszan nie trzeba było długo czekać.

- Polacy to dziwny naród. Jedna głupa informacja spowodowała, że zaatakowali stacje paliw i wykupują benzynę, mimo że nawet w takich ilościach jej nie potrzebują - pisze pan Filip. - Podjeżdżałem pod stację w różnych dzielnicach trzy razy i w różnych godzinach i za każdym razem natrafiałem na kolejki i doszedłem do wniosku, że poczekam aż ta panika ustanie - dodaje pan Wacław. - Stacje powinny być przygotowane w większym stopniu na braki i szybciej je uzupełniać, bo najbardziej cierpią zwykli kierowcy, a spekulanci tankują na zapas, a potem handlują benzyną po wyższych cenach - twierdzi pan Mariusz.

A wy jakie macie zdanie na temat braków paliwowych na wałbrzyskich i okolicznych stacjach?

Twoja reakcja na artykuł?

1
2%
Cieszy
12
24%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
4%
Smuci
18
35%
Złości
18
35%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group