Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 3398
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Parking dla kamperów

Wtorek, 16 czerwca 2020, 9:28
Aktualizacja: Środa, 17 czerwca 2020, 9:21
Autor: JAZ
Wałbrzych: Parking dla kamperów
Fot. JAZ
Jedną z nowych atrakcji dla turystów ma być budowany parking dla kamperów. Na ten cel wygospodarowano miejsce, w którym dawniej zlokalizowane były między innymi budynki gospodarcze, wykorzystywane podczas prac remontowo–budowlanych.

- W wielu miastach zamyka się możliwość parkowania kamperów na zwykłych parkingach. To często wynika z dużego wykorzystywania miejsc postojowych, ale i braku logistycznej części, potrzebnej dla komfortowego zatrzymania się na dłużej. My chcemy stworzyć 10 takich miejsc, przeznaczonych dla tego typu pojazdów – mówi prezes spółki Aqua Zdrój Piotr Rachwalski.

Miejsce jest już właściwie przygotowane do użycia. W Aqua Zdroju czekają na odpowiedni sprzęt do cyrkulacji wody czystej i szarej oraz na specjalną pompę odpowiadającą za odprowadzanie nieczystości. Po podłączeniu brakujących elementów, parking będzie już gotowy do użycia.

Atutem tego pomysłu będzie zapewne jego lokalizacja. Parking znajdować się będzie w strefie strzeżonej. Dodatkowo blisko znajdować się będą atrakcje samego kompleksu. Tym sposobem istnieje szansa na wzrost zainteresowania tą formą turystyki i pobytu. Ma to również pomóc w ściągnięciu większej liczby turystów do Wałbrzycha.

Twoja reakcja na artykuł?

11
61%
Cieszy
6
33%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group