Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4576
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Petycja do prezydenta

Poniedziałek, 27 lipca 2020, 11:37
Aktualizacja: Środa, 29 lipca 2020, 8:07
Autor: red
Wałbrzych: Petycja do prezydenta
Fot. pixabay.com
– W związku z problemem, jaki zrodził się w ostatnim czasie, a dotyczy oświetlenia miejskiego, które zostało wyłączone w nocy przez włodarzy miejskich, jako społecznicy, od wielu lat działający na rzecz mieszkańców Wałbrzycha, podjęliśmy inicjatywę skierowania petycji w tej sprawie do Prezydenta Miasta Wałbrzycha – takiej treści maila otrzymaliśmy dziś..

- Obecnie jesteśmy w trakcie zbierania podpisów wśród mieszkańców miasta, w związku z tym utworzyliśmy petycję internetową na stronie petycjeonline.com. Jednocześnie chciałbym również przesłać Państwu skan petycji wraz z zebranymi na chwilę obecną podpisami - czytamy dalej w mailu.

Szanowny Pan
Roman Szełemej
Prezydent Miasta Wałbrzycha

Szanowny Panie Prezydencie,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o uruchomienie oświetlenia miejskiego ulic w okresie nocnym. W chwili obecnej latarnie w nocy są wyłączone. Brak oświetlenia ulic sprzyja nocnym libacjom, a także zagraża bezpieczeństwu mieszkańców miasta zarówno w kwestii ruchu drogowego ograniczając widoczność kierowcom, jak również pieszym wracającym lub idącym w tym czasie do pracy. Powyższy fakt powoduje również wzrost przestępczości w okresie nocnym spowodowanym brakiem oświetlenia oraz niebezpieczeństwo pojawienia się dzikiej zwierzyny w okolicach zabudowań miejskich. W związku z tym wyszliśmy z inicjatywą zebrania podpisów wśród mieszkańców miasta dotyczącą uruchomienia oświetlenia miejskiego w okresie nocnym. Wierzymy gorąco, że niniejsza inicjatywa nie pozostanie bez echa i uzmysłowi włodarzom miasta jakie zagrożenie dla mieszkańców niesie brak oświetlenia ulic. Jako mieszkańcy pragniemy czuć się bezpiecznie w naszym mieście, co gwarantował nam Pan ubiegając się o fotel Prezydenta Miasta, dla tego zwracamy się z prośbą o uruchomienie miejskiego oświetlenia w okresie nocnym. Pragniemy zaznaczyć, że zwiększy to bezpieczeństwo mieszkańców a tym samym zmniejszy przestępczość w naszym mieście.

Radosław Łosiński, Krystian Bartnikowski

Link do petycji poniżej.
https://www.petycjeonline.com/petycja_do_prezydenta_miasta_wabrzycha_w_sprawie_uruchomienia_owietlenia_ulicznego_w_okresie_nocnym?fbclid=IwAR3NsEDkhVUKSpve5KBWHnG3ZKt13pC8kM5Zsf7sg1qZdpad4txNJEt9-T8

Twoja reakcja na artykuł?

49
68%
Cieszy
11
15%
Hahaha
2
3%
Nudzi
1
1%
Smuci
2
3%
Złości
7
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group