Niedziela, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 5172
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Pięciu niedoskonałych

Środa, 2 września 2020, 6:39
Aktualizacja: Czwartek, 3 września 2020, 8:20
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Pięciu niedoskonałych
Fot. KMP Wałbrzych
Pięć osób zostało zatrzymanych w ostatnich dniach za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz środków odurzających.

28 sierpnia przed godziną 9:00 przy ul. Ludowej w Wałbrzychu zatrzymany przez policjantów zespołu operacyjno-rozpoznawczego pierwszego komisariatu został 39-latek. Wałbrzyszanin posiadał w miejscu zamieszkania środki psychotropowe w postaci metamfetaminy. Następnie w toku wykonanych z mężczyzną czynności funkcjonariusze udowodnili podejrzanemu dokonanie 30 maja tego roku kradzieży sklepowej w jednym z obiektów handlowych w dzielnicy Podzamcze. Policjanci ustalili, że podejrzany nie zapłacił za kosmetyki o wartości ponad 500 złotych.

Tego samego dnia po godzinie 20:00 przy ul. Chrobrego w Wałbrzychu funkcjonariusze zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymali 24-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. Ponadto był osobą poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu celem osadzenia w zakładzie karnym za popełnione wcześniej przestępstwa.

Późnym wieczorem – około godziny 22:00 - policjanci pierwszego komisariatu udali się na interwencję do Starych Bogaczowic, gdzie zatrzymali 19-latka posiadającego środki odurzające w postaci marihuany. W niedzielę natomiast w ręce mundurowych wpadło kolejnych dwóch mężczyzn z tymi samymi narkotykami. Pierwszego z nich – 33-latka – podczas interwencji w jednym ze sklepów przy ul. Długiej w Wałbrzychu około godziny 8:00 zatrzymali ponownie policjanci pierwszego komisariatu. Ostatni z podejrzanych z marihuaną wpadł w ręce funkcjonariuszy drugiego komisariatu przy ul. 1 maja w Wałbrzychu około godziny 11:00.

Czterech z zatrzymanych mężczyzn za posiadanie narkotyków może trafić za karty więzienia na najbliższe 3 lata. 39-latkowi, któremu policjanci dodatkowo udowodnili dokonanie kradzieży sklepowej, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. O losie wszystkich podejrzanych zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
1
17%
Hahaha
1
17%
Nudzi
1
17%
Smuci
1
17%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group