Niedziela, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 1885
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Piersi na żywo

Niedziela, 19 grudnia 2010, 16:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 grudnia 2010, 7:49
Autor: Magdalena Dobrowolska–Drab
Wałbrzych: Piersi na żywo
Fot. Iwona Ziółkowska
Paweł Kukiz i Piersi na muzycznej scenie 9 Fali w żywiołowym koncercie zawładnęli sercami wałbrzyskich fanów.

Zespół jest fenomenalną formacją koncertową.

Na koncercie w 9 Fali Kukiz bawił, uwodził i intrygował. Lider zespołu doskonale nawiązuje kontakt z publicznością. Współnie z Małym żartują, wyśmiewają absurdy rzeczywistości, karykaturalnie opisują bieżące wydarzenia oraz sytuację społeczno- polityczną kraju. Artysta znany jest z tego, że mówi to, co myśli i śpiewa w taki sposób, że dech zapiera.

Kukiz zjednał sobie uznanie, a mocnymi rockowymi dźwiękami, zafascynował zebrany tłum, który wykrzykiwał: Paweł na prezydenta! Jak bezkompromisowy krytyk przypomniał legendarne: ,,Sejmowe Tango” z posłanką Samoobrony Renatą Beger. Nie zabrakło również takich przebojów jak: ,,Rezerwa”, ,,Leżę”, ,,Maryna”, ,,Całuj mnie” oraz ,,Będziemy piwo pić”. Żywiołowo z Małym zaśpiewali ,,Rowerek” i dali czadu w boju ,,O Helę”.

Ten koncert można śmiało zaliczyć do jednych z najlepszych muzycznych wydarzeń 2010 roku, do jakich doszło w Wałbrzychu.

Naszym czytelnikom jesteśmy winni jeszcze jedną informację. W naszym konkursie smsowym, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na koncert zespołu Piersi, wygrał Andrzej Osowski. Gratulujemy.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group