Czytających: 4907

Szczawno-Zdrój: Pierwsza porażka Iskry

Poniedziałek, 5 października 2020, 9:23
Aktualizacja: 9:35
Iskra Witków przyjeżdżała do Szczawna–Zdroju na mecz z rezerwami MKS–u jako drużyna niepokonana. Po niedzielnym meczu już Iskra nie jest zespołem bez straty punktów.

Obie ekipy zaliczają się do czołówki wałbrzyskiej klasy B. Gospodarzy na prowadzenie w 24. minucie wyprowadził niezawodny Bartłomiej Kulik. W drugiej połowie w przeciągu kilkunastu minut kibice zobaczyli aż trzy gole. Najpierw Witków doprowadził do remisu po golu Piotra Gronia. Odpowiedź mineralnych była jednak niemal natychmiastowa i do bramki Iskry trafił Wojciech Kumor. Wynik spotkania na 3-1 ustalił w 60. minucie spotkania Robert Koźlak.

MKS II: Gratkowski - Suchomski, Jastrzębowski, Jurkowski, Koźlak (80' Karliński), B. Kulik (70' Jankowski), Kumor, Pilarczyk, Sikorski (20' K.Kulik), Stawiński, Wystemp (70' Bródka)

Iskra: Obrzud - Igras, Kamil Tobiasz, Adamski (58' Woźniak), Groń (62' Bartosz Ogrodnik), Gryka, Jasiurkowski (84' Chronowski), Krupa, Łatka, Krystian Ogrodnik, Mateusz Tobiasz (54' Sobies).