Środa, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 3157
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pierwszy etap castingu „Zostań twarzą Victorii” za nami

Wtorek, 20 stycznia 2015, 17:47
Aktualizacja: Środa, 21 stycznia 2015, 7:53
Autor: Polka
Wałbrzych: Pierwszy etap castingu „Zostań twarzą Victorii” za nami
Fot. red.
Wczoraj zakończył się pierwszy etap castingu do konkursu „Zostań twarzą Victorii”, której organizatorami jest Galeria Victoria i Wytwórnia Inspiracji Rerum.

Spośród ponad 50 zgłoszonych pań, jury, po długich i burzliwych naradach wytypowało 20, które zakwalifikowały się do następnego etapu castingu. Kolejne etapy castingu odbędą się już w najbliższy weekend. Panie będą mogły zaprezentować się przed publicznością oraz jury, w specjalnych pokazach mody oraz będą miały możliwość wzięcia udziału w spotkaniach motywacyjnych i warsztatach chodzenia i pozowania, pod okiem finalistów IV i II edycji Top Model; Michałem Baryzą i Michaliną Manios. Co ważne, w warsztatach i spotkaniach motywacyjnych, udział wziąć mogą wszystkie panie, które w najbliższy weekend odwiedzą Galerię.

Na finałową trójkę czekają wspaniałe nagrody m.in.: profesjonalne sesje zdjęciowe , w tym sesja promocyjna dla Galerii Victoria, kosze kosmetyków oraz zakupy w Galerii o łącznej wartości 2.000 zł i vouchery na zabiegi kosmetyczne w Klinice Urody. Wybrane uczestniczki mają również szanse na współpracę z profesjonalną agencją modelek.

Przypominamy również, że nadal można nadsyłać swoje zdjęcie „selfie”, które należy wykonać w trakcie trwania wydarzenia, pod adres rerumrerum@o2.pl Zdjęcia można nadsyłać do 24 stycznia do północy. Finał akcji odbędzie się 25 stycznia o godzinie 18:00.

Fotorelacja z pierwszego dnia catingu : TUTAJ

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group