Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2990
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pikieta antyaborcyjna przed szpitalem ginekologicznym

Niedziela, 13 stycznia 2019, 12:41
Autor: red.
Wałbrzych: Pikieta antyaborcyjna przed szpitalem ginekologicznym
Fot. red.
Przed Specjalistycznym Szpitalem Ginekologiczno–Położniczym im. E. Biernackiego w Wałbrzychu odbyła się wczoraj pikieta antyaborcyjna.

Organizatorem pikiety była Fundacja Pro - Prawo do Życia. Pikietujący zdecydowanie sprzeciwiali się zabiegom aborcyjnym, wykonywanym w wałbrzyskim szpitalu, opisywali jak wygląda aborcja eugeniczna, wskazywali też, że część zabiegów aborcyjnych wykonuje się na podstawie niedokładnych i niemiarodajnych badań prenatalnych.

- Pokazujemy w jaki sposób przeprowadzana jest aborcja, że jest to krwawe zabicie bezbronnego dziecka i informujemy mieszkańców Wałbrzycha, że tego typu proceder odbywa się również w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym im. E. Biernackiego. Uważamy, że aborcja to morderstwo. Jest to zabicie niewinnej osoby. Należy tego zakazać, powstrzymać to. Lekarze nie muszą dokonywać aborcji, szpital nie musi zabijać nienarodzonych dzieci - mogą przestać wykonywać aborcje i zająć się leczeniem. W tym szpitalu w latach 2015 - 2017 zabito ośmioro dzieci w wyniku aborcji. Było też zabite dziecko z powodu podejrzeń o Zespół Downa. To są informacje uzyskane bezpośrednio ze szpitala - powiedział Adam Brawata - koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Twoja reakcja na artykuł?

7
9%
Cieszy
2
3%
Hahaha
6
8%
Nudzi
5
7%
Smuci
15
20%
Złości
39
53%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group