Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2320
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piknik powitalny Brave Kids

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Poniedziałek, 19 czerwca 2017, 6:38
Aktualizacja: 7:55
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Wczoraj na Słonecznej Polanie w Szczawnie–Zdroju odbył się piknik powitalny dla dzieci, które przyjechały do Wałbrzycha w ramach projektu Brave Kids.

Spotkanie uzdolnionych dzieci z różnych krajów zorganizowano w Wałbrzychu już po raz czwarty. Tym razem w naszym mieście pojawiły się dzieci z Mołdawii, Turcji oraz Maroka. Brave Kids to niezwykły projekt edukacyjno-artystyczny, który umożliwia spotkanie i wspólną pracę dziecięcych grup artystycznych z całego świata. Dzięki niemu młodzi artyści mogą nie tylko zaprezentować swoje umiejętności, ale również wiele się nauczyć, współpracując z innymi grupami i trenerami. Przez najbliższe dwa tygodnie młodzi artyści będą brać udział w spotkaniach artystycznych i warsztatach, podczas których przygotują spektakle, które będą prezentowane na terenie naszego miasta.

Pierwsze pokazy odbędą się już dzisiaj o godzinie 12.00 na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Kolejny raz uzdolnione dzieci będzie można zobaczyć 25 czerwca podczas Międzynarodowej Parady i Pokazów Artystycznych Grup Brave Kids, odbywającej się w trakcie festynu osiedlowego przy Parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Wałbrzychu. Spektakl Finałowy Brave Kids odbędzie się 30 czerwca na terenie Starej Kopalni. Organizatorem akcji Brave Kids w Wałbrzychu jest Fundacja "EMU" im. Elżbiety Marii Urbańskiej przy współpracy z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury. Patronat nad projektem objął prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group