Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 3379
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Piknik sportowy w Świebodzicach

Środa, 28 maja 2014, 6:20
Autor: opr.red.
Świebodzice: Piknik sportowy w Świebodzicach
Fot. użyczone/www.swiebodzice.pl
Już drugi rok z rzędu pogoda nie była sprzymierzeńcem organizatorów pikniku sportowego. Na przekór warunkom atmosferycznym impreza się jednak odbyła, a zgromadzona w sobotę na obiekcie "Blisko Boisko" publiczność bawiła się znakomicie.

Zabawa rozpoczęła się punktualnie o godz. 12:00, meczem pokazowym, w którym udział wzięli zawodnicy MKS Victoria, na co dzień występujący w zespole orlików. Tuż po występie młodych piłkarzy, płytę boiska przejęli zawodnicy zespołów złożonych z samorządowców, rodziców dzieci z Przedszkola nr 2 i członków świebodzickiego Klubu Krwiodawców.

W rywalizacji pomiędzy nimi najlepsi okazali się być samorządowcy, którzy w pierwszym meczu turnieju pokonali reprezentantów przedszkola, a następnie nie dali szans krwiodawcom. Drugie miejsce w rywalizacji zajęli tatusiowie, którzy z kolei pokonali dawców krwi aż 7:0.

Rywalizacji na boisku towarzyszyła świetna zabawa za linią boczną, gdzie popis kulturalnego dopingu dali zgromadzeni tego dnia kibice. Nie zabrakło, co oczywiste, atrakcji dla dzieci. Dużym powodzeniem cieszyły się animacje prowadzone przez clowna Fifi, a stół do gry w piłkarzyki i stanowisko, na którym malowano twarze przeżywały ciągłe oblężenie.

Impreza odbyła się dzięki współpracy Urzędu Miejskiego, Spółdzielni Mieszkaniowej, OSiR Świebodzice sp. z o. o., Klubu Honorowych Dawców Krwi, MKS Victoria,Młodzieżowej Rady Miejskiej i Ochotniczej Grupy Ratowniczej.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group