Czytających: 5418

REGION: Piłkarska klasa A: Karolina wciąż w formie

Sobota, 12 listopada 2011, 10:49
Aktualizacja: 10:49
W derbach gminy Jaworzyna Śląska, Wenus Nowice uległ u siebie Karolinie Jaworzyna Śląska 3–6. Rezerwy wałbrzyskiego Górnika rozgromiły Unię Jaroszów 9–0. Przerwany został mecz Gwarka Wałbrzych z Cukrownikiem Pszenno.

Mecz Gwarka z Cukrownikiem został przerwany w 80. minucie meczu przy stanie 1-2 dla Cukrownika. Prowadzący ten mecz sędzia Łukasz Kędra został zaatakowany przez jednego z graczy Cukrownika i postanowił zakończyć zawody (więcej o tym incydencie w naszym artykule zatytułowanym „Sędzia, który został odepchnięty przez piłkarza, przerwał mecz”).

Karolina Jaworzyna Śląska spodziewała się ciężkiego boju z Venusem Nowice. W istocie Karolina wygrała na obcym boisku bardzo pewnie 6-3 i nadal przewodzi w tabeli. Rezerwy Górnika nie miały litości dla Unii Jaroszów i wygrały aż 9-0. Trzecie w tabeli Sudety Dziećmorowice szybko otrząsnęły się po druzgocącej porażce z rezerwami Górnika i wygrały pewnie w Żarowie z rezerwami Zjednoczonych.

Kolejka 14:

Skalnik Czarny Bór - Granit Roztoka 4-2
Gwarek Wałbrzych - Cukrownik Pszenno mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 1-2; zawodnik gości zaatakował sędziego
Górnik II Wałbrzych - Unia Jaroszów 9-0
Zjednoczeni II Żarów - Sudety Dziećmorowice 2-5
Wenus Nowice - Karolina Jaworzyna Śląska 3-6
LKS Bystrzyca Dolna - Koliber Ściechów 0-5
Rawa Boleścin - Zagłębie Wałbrzych 2-5
Włókniarz Głuszyca - Czarni Wałbrzych 4-3