Czytających: 5134

Roztoka: Piłkarska klasa A: Skalnik tylko remisuje w Roztoce

Sobota, 23 kwietnia 2011, 19:21
Aktualizacja: Niedziela, 24 kwietnia 2011, 8:52
W meczu piłkarskiej klasy A, Skalnik Czarny Bór tylko zremisował w Roztoce z miejscowym Granitem 1–1. Tym samym piłkarze z Czarnego Boru stracili praktycznie szanse na awans do klasy okręgowej.

Pierwsza połowa meczu toczyła się pod dyktando gości. To Skalnik groźnie atakował, a gracze miejscowych bronili dostępu do swojej bramki. Najpierw uderzenie Koisa zatrzymał golkiper gospodarzy, a uderzenie Witka wylądowało na poprzeczce. Wreszcie w 29. minucie po dośrodkowaniu Koisa, Witek uderzeniem głową wyprowadził gości na prowadzenie. Piłkarze z Roztoki mieli olbrzymie problemy ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych, bo dobrze funkcjonowała defensywa Skalnika.

Początek drugiej odsłony należał do miejscowych. W 59. minucie strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Ślęczki zaskoczył Czarnotę i było 1-1. Skalnik przespał tę część meczu. W tym okresie odnotować należy jeden strzał Koisa obroniony przez bramkarza i uderzenie Mackiewicza w słupek. Granit miał też swoje dwie okazje, ale raz dobrze interweniował Czarnota, a raz Ślęczka posłał piłkę ponad poprzeczką.

Granit Roztoka – Skalnik Czarny Bór 1-1 (0-1)

Skalnik: Czarnota – Masiel, Skoczeń, Matusik – A.Maliszewski, Mackiewicz, Jędrzejczyk (73’ Kosek), Witek, Pawełczyk (57’ K.Maliszewski) – Siczek (73’ Pudełko), Kois.