Czytających: 4544

REGION: Piłkarska klasa A: Szlagier dla Skalnika

Poniedziałek, 10 września 2012, 10:49
Aktualizacja: 10:50
W 5 serii spotkań wałbrzyskiej klasy A doszło do meczu na szczycie ligowej tabeli. Skalnik Czarny Bór pokonał Cukrownika Pszenno 3–2.

Przed tym meczem Skalnik przewodził, a Cukrownik zajmował 2. miejsce. Goście prowadzili po rzucie karnym, ale minutę później wyrównał Pudełko. W drugiej połowie to znów Cukrownik jako pierwszy zdobył gola. Goście podwyższyli nawet na 1-3, jednak sędzia gola nie uznał, bowiem gracz Cukrownika był na spalonym. W końcówce zaatakował Skalnik. Wyrównał na 2-2 Grzelak, a decydującego gola zdobył Grzegorz Jastrzębowski. Dość niespodziewanej porażki na własnym obiekcie doznał Gwarek Wałbrzych, który musiał uznać wyższość Nysy Kłaczyna. Gola dla Gwarka zdobył Waszak. Coraz pewniej poczyna sobie w klasie A beniaminek z Jedliny Zdroju. Tym razem Zdrój dość nieoczekiwanie pokonał w Dziećmorowicach miejscowe Sudety 1-0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Paduch. Nadrabia straty do czołówki Włókniarz Głuszyca. Tym razem podopieczni Grzegorza Bachmatiuka pokonali Zagłębie Wałbrzych 3-1, a gole dla Głuszycy zdobyli Marcinkowski, Kałwak i Tomasz Jastrzębowski.