Szczawno-Zdrój: Piłkarska klasa B: Porażka rezerw MKS–u w starciu z Nysą

Czwartek, 6 września 2018, 14:26
Aktualizacja: 15:12
Autor: JAZ
Bardzo dobre spotkanie zobaczyli w Szczawnie Zdroju kibice, którzy zdecydowali się zasiąść na trybunach stadionu Miejskiego Klubu Sportowego.

Mecz od samego początku był bardzo zacięty. Obie drużyny starały się zdobyć przewagę na boisku. Dzięki dużemu zaangażowaniu zawodników, mogliśmy zobaczyć kilka bardzo ciekawych sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie padły dwie bramki. Po jednej dla każdej ze stron. Najpierw w sytuacji sam na sam zimną krew zachował Kacper Nowak, który wykorzystał prostopadłe podania Łukasza Spaniera i przelobował bramkarza gospodarzy. Później do siatki Nysy trafili gospodarze. Niefortunna interwencja golkipera gości sprokurowała bramkę na 1:1. Remisowy wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron mecz w dalszym ciągu był bardzo wyrównany. Obie drużyny grały agresywnie, co sprawiło, że sędzia miał dużo pracy. Duża intensywność w grze pozwoliła zawodnikom obu zespołów stworzyć kilka groźnych sytuacji podbramkowych. Jedną z nich wykorzystał Damian Morawski, dając tym samym gościom komplet punktów.

MKS II Szczawno Zdrój - Nysa Kłaczyna 1:2 (1:1)

18' Mordal - 10' Nowak, 68' Morawski