Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 4217
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pismo Piotra Kruczkowskiego do Stowarzyszenia "Nowoczesny Wałbrzych"

Piątek, 17 lipca 2015, 13:36
Aktualizacja: Sobota, 18 lipca 2015, 7:10
Autor: red.
Wałbrzych: Pismo Piotra Kruczkowskiego do Stowarzyszenia
Fot. red.
Poniżej przedstawiamy treść pisma Piotra Kruczkowskiego do Stowarzyszenia "Nowoczesny Wałbrzych", które zostało przesłane do naszej redakcji.

Zarząd Stowarzyszenia „Nowoczesny Wałbrzych”
Wałbrzych, ul. Gdańska 3/3

W związku z opublikowaniem na portalu internetowym „Wałbrzyszek.pl” Stanowiska Stowarzyszenia, które zawiera nieprawdziwe i godzące w moje dobre imię informacje dotyczące zgody na składowanie azbestu przez firmę MOBRUK wzywam Zarząd Stowarzyszenia do zaprzestania rozprzestrzeniania takich nieprawdziwych informacji oraz zamieszczenie w mediach wałbrzyskich sprostowania i przeprosin.

W przypadku niezastosowania się do mojego wezwania podejmę kroki prawne mające na celu powstrzymanie dalszego naruszania moich dóbr osobistych. Powoływanie się w Stanowisku na dokument z 20 grudnia 2002 a więc na „Instrukcję składowiskową„ podpisaną przez urzędnika , świadczy albo o ignorancji i nieznajomości prawa albo na celowym działaniu mającym na celu zdyskredytowanie mojej osoby.

Jedyna znana mi decyzja zezwalająca na odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych w tym azbestu pochodzi z 14.05.2001. Prezydentem Miasta zostałem w październiku 2002 roku. Decyzja ta jest dokumentem publicznym i zapewne
znanym członkom Stowarzyszenia.

z poważaniem
Piotr Kruczkowski

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group