Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2197
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Plac zabaw Kinderplaneta w Galerii Victoria ma już roczek!

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 15 listopada 2011, 14:16
Aktualizacja: 14:16
Autor: Kinga
Fot. Kinga
14 listopada 2011 przybyli goście mogli hucznie świętować 1. urodziny Kinderplanety w Wałbrzychu. Przygotowane atrakcje dla odwiedzających to m.in.: żywe maskotki, zabawy z animatorkami, malowanie twarzy, upominki i łakocie oraz mnóstwo balonów.

Ze zgraną ekipą pracowników Kinderplanety uroczystość obchodzili jej stali bywalcy, którzy korzystają z usług placu zabaw w Galerii Victoria niemalże codziennie, oraz przybyli na tę uroczystość pozostali goście. Dla dzieci przygotowano szereg urodzinowych atrakcji. Dorośli mogli poszaleć na torze samochodowym bądź zrelaksować się na fotelu do masażu lub przy filiżance kawy poczytać gazetę, obserwując swą uradowaną pociechę.

Roczną działalność dziecięcego placu zabaw w wałbrzyskiej galerii handlowej podsumowała Marta Staniurska, kierownik placu „Kinderplaneta” w Galerii Victoria w Wałbrzychu.
- Przez ten rok zdążyliśmy gościć na naszym placu 42 tysiące dzieci i zorganizować około 600 urodzin. W wałbrzyskiej Kinderplanecie na początku roku odbył się wspaniały bal karnawałowy. W okresie letnim na naszej sali zabaw dzieci mogły korzystać z półkolonii. W październiku organizowaliśmy akcję „Psiaki i Dzieciaki". Nasz najnowszy pomysł to urodziny ze scenariuszem. Od listopada każdy młody jubilat oraz jego goście mogą poczuć się jak piraci, olimpijczyk, czy mała księżniczka podczas imprezy urodzinowej organizowanej w Kinderplanecie. Dla najmłodszych proponujemy balonowo-bańkowe przyjęcie. W najbliższym czasie planujemy bal mikołajkowy z honorowym gościem: Św. Mikołajem oraz jego świtą i oczywiście z masą prezentów! To wszystko czeka na naszych gości już lada dzień.

Kolejny plac zabaw Kinderplaneta w Wałbrzychu powstanie w hipermarkecie Auchan już pod koniec roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group