Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 1796
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Plebiscyt "Kobiece Twarze" rozstrzygnięty

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 11 grudnia 2018, 11:25
Autor: JAZ
Fot. JAZ
W Sali Balowej Zamku Książ odbyła się V Jubileuszowa Gala Finałowa Plebiscytu Gospodarczego „Kobiece Twarze”.

Podczas uroczystości nagrodzono kobiety prowadzące swoje biznesy. Sama idea zaś miała na celu promowanie przedsiębiorczości kobiet i równouprawnienie w biznesie. Galę poprowadził gość specjalny, aktor Jacek Borkowski.

Plebiscyt Gospodarczy "Kobiece Twarze" świętuje już piątą edycję. W ciągu tego okresu wypromowano ponad 350 aktywnych kobiet, które nie tylko zostały pokazane na forum, ale też w dużej większości zostały nagrodzone, wyróżnione i opisane na łamach czasopisma. W plebiscycie, na przestrzeni lat, zaprezentowało się również ponad 250 firm, w których na pierwszym miejscu było równouprawnienie płci.

Obecnie Plebiscyt "Kobiece Twarze" nie tylko inspiruje, promuje, ale także wyznacza nowe trendy w myśleniu o nowoczesnym biznesie i funkcjonowaniu w nim kobiet, które same o sobie myślą i mówią, że dziś są tak samo dobre i tak samo wykształcone jak mężczyźni. Pozwala im to stać na równi z mądrymi postępowymi mężczyznami, dla których nowoczesny biznes, postęp, innowacje są możliwe dzięki współdziałaniu.

Podczas tegorocznej Gali wręczono nagrody w kilku różnych kategoriach. Wśród nich znalazły się między innymi Debiutantka Roku, którą zostały właścicielki Kawiarni Tarta Bułka. Panie Anna Starczukowska i Justyna Młynarska zostały docenione za swój prawdziwie innowacyjny biznes. W mikro i małych przedsiębiorstwach nagroda trafiła do Magdaleny Przybyło z Lipid-System.

Statuetkę w środowisku średnich i dużych przedsiębiorstw otrzymała prezes Młynów Dolnośląskich, Anita Stasiak-Bełz. Osobowością Roku wybrano Beatę Hernik-Janiszewską. Nagroda specjalna She’s Mercedes trafiła w ręce Aleksandry Przegalińskiej. W późniejszej części Gali nagrodzono również Przyjazny Produkt lub Usługę oraz Firmę Przyjazną Kobietom.

Twoja reakcja na artykuł?

7
58%
Cieszy
2
17%
Hahaha
3
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group