Środa, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 3691
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Po militarnym pikniku

Poniedziałek, 26 września 2022, 9:33
Aktualizacja: 13:04
Autor: red
REGION, Głuszyca: Po militarnym pikniku
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z wałbrzyskiej komendy oraz z Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu uczestniczyli w pikniku militarnym na terenie Głuszycy.

24-25 września 2022 roku w Głuszycy odbył się I Głuszycki Piknik Militarny zorganizowany przez Fundację "Szlakiem Riese", wspólnie z Burmistrzem Głuszycy Romanem Głodem. W przedsięwzięciu wzięli udział wojskowi, strażacy oraz wałbrzyscy i wrocławscy policjanci. Takie spotkania są doskonałą okazją do tego, aby promować szeroko rozumiane bezpieczeństwo i przybliżyć mieszkańcom pracę policjanta.

Po oficjalnej części spotkania, uczestnicy pikniku mogli porozmawiać z policjantami oraz zapoznać się z rolą i pracą służb mundurowych. O służbie i codziennych zadaniach wykonywanych przez policjantów opowiadali zainteresowanym funkcjonariusze z ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy. Była też okazja zobaczyć z bliska motocykle służbowe oraz radiowóz policyjny wykorzystywany do obsługi zdarzeń drogowych, a nawet usiąść za jego kierownicą. W naszych działaniach wsparli nas również mundurowi z Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, którzy przyjechali na piknik quadami służbowymi.

Twoja reakcja na artykuł?

4
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
33%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
2
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group