Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 2403
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Grzędy: Po wielu latach przerwy w Grzędach zorganizowano festyn

Poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 11:29
Aktualizacja: Czwartek, 5 lutego 2015, 8:07
Autor: PAW
REGION, Grzędy: Po wielu latach przerwy w Grzędach zorganizowano festyn
Fot. PAW
Kilka lat musieli czekać mieszkańcy Grząd w gminie Czarny Bór na to, by ktoś zorganizował w ich miejscowości festyn rekreacyjny.

Do organizacji festynu rekreacyjnego włączyli się: Urząd Gminy Czarny Bór, Rady Sołeckie wsi Grzędy i Grzędy Górne, sołtysi wsi Grzędy i Grzędy Górne, GLKS,, HUSARIA GRZĘDY”, OSP Grzędy.

Impreza odbyła się na placu w okolicach świetlicy środowiskowej. W godzinach 14.00-16.00 odbywały się zabawy i konkursy dla dzieci. Licytowano obrazy oraz świeżo upieczoną babkę. Później odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy Husarią Grzędy a Kwarcem Pisarzowice. Wygrali goście 6-3. Przybyłym na festyn mieszkańcom Grząd i wielu okolicznych miejscowości czas umilały śpiewem „Grzędowiannki”, a później zespół Verset.
- To był bardzo dobry pomysł, żeby zorganizować festyn w Grzędach, bowiem w tej miejscowości praktycznie nic ciekawego się wcześniej nie działo – mówi Artur Chrobota z Kamiennej Góry, który przyjechał do Grząd z rodziną.

- Chciałam podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu i wsparli nas finansowo – mówi Katarzyna Rolka, główna organizatorka festynu.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group