Czytających: 10051

Leszno: Pobiegli w Maratonie Leszczyńskim

Niedziela, 29 sierpnia 2010, 13:22
Aktualizacja: 13:22
W Lesznie biegacze z całej Polski uczestniczyli w I Maratonie Leszczyńskim. Na starcie pojawili się również zawodnicy z Wałbrzycha.

Na dystansie ponad 42 kilometrów najlepszy okazał się Andrzej Świątek z Leszna. Kolejne miejsca zajęli: Jerzy Mazurkiewicz z Głogowa oraz Paweł Barszowski z Leszna.

Jarosław Cieśla z Wałbrzycha zajął 34. lokatę, a inny wałbrzyszanin - Krzysztof Mazur – minął linię mety na 103. miejscu.

W biegu na połowie krótszym dystansie triumfował Grzegorz Gronostaj z Wrocławia przed Łukaszem Złotkowskim z Nietążkowa i Romanem Karamuckim z Głogowa. Na 18. miejscu uplasował się Artur Żak z Wałbrzycha. Ewa Gdowska ze Szczawna-Zdroju zajęła 100. pozycję, a Bogdan Gdowski ze Szczawna-Zdroju przybiegł na 138. miejscu.