Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2325
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podsumowanie działań policyjnych podczas WOŚP

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 13 stycznia 2014, 15:00
Aktualizacja: 15:09
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Nad bezpieczeństwem uczestników, jak co roku, na terenie powiatu wałbrzyskiego czuwali policjanci. Funkcjonariusze na bieżąco utrzymywali kontakt z organizatorem oraz dbali o bezpieczeństwo wolontariuszy kwestujących na rzecz WOŚP.

W minioną niedzielę podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy policjanci, jak co roku dbali o bezpieczeństwo kwestujących. Na ulicach powiatu wałbrzyskiego poza umundurowanymi patrolami, służbę pełnili również policjanci po cywilnemu. Funkcjonariusze sprawdzali między innymi, czy zbiórki nie prowadzą osoby do tego nieuprawnione lub nieuczciwe.

Oprócz czuwania nad bezpieczeństwem i przekazywania wolontariuszom informacji o tym na jakie zagrożenia mogą być narażeni i czego powinni unikać, aby bezpiecznie zbierać pieniądze policjanci aktywnie włączyli się w różne akcje i inicjatywy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy Galerii Victoria utworzono stoisko policyjne, gdzie można było zobaczyć sprzęt wykorzystywany podczas służby przez funkcjonariuszy. Dla dzieci udostępniono radiowozy co dało im wiele radości i niecodziennych wrażeń. W tym wyjątkowym dniu wałbrzyska Policja nie odnotowała żadnych negatywnych incydentów oraz zdarzeń. Spokojny przebieg Finału zawdzięczamy nie tylko funkcjonariuszom czuwającym nad porządkiem publicznym, ale także wszystkim osobom dobrej woli.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~księgowy 13-01-2014 17:22
Ja mam pytanie; czy władze a jeśli tak, to i ile pieniędzy wyłożyły na dodatkowe patrole policyjne z okazji tego klangoru? Odpowiedz nam wiele wyjaśni.
~Żal 14-01-2014 11:40
Pytanie to sobie w d.... wloz,won stad wieczny malkontencie i marudo! Jesli nie umiesz pomoc to przynajmniej nie przeszkadzaj!
~ 14-01-2014 16:45
Słuszne pytanie?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group