II-liga piłkarska: Podział punktów w Zielonej Górze

Sobota, 28 maja 2011, 19:13
Aktualizacja: 0:36
Autor: MDvR
Nie udało się piłkarzom Górnika PWSZ Wałbrzych pokonać Lechii Zielona Góra, zamykającej tabelę II–ligi. W meczu obu zespołów padł remis 1:1.

Od początku starcia na boisku nie było widać różnicy, jaka dzieli oba zespoły w tabeli II-ligi. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a żadna z ekip nie miała pomysłu na przedarcie się przez defensywę przeciwnika. Im bliżej końca pierwszej części gry, tym rosła przewaga podopiecznych Roberta Bubnowicza, którzy razili jednak nieskutecznością. Do przerwy mieliśmy zatem 0:0. Po zmianie stron emocji było znacznie więcej. 3 minuty po wznowieniu gry Figiel pokonał Jaroszewskiego bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Piłkarze Lechii cofnęli się pilnując korzystny rezultat, jednak w 60 min. mieliśmy remis, dośrodkowanie Morawskiego strzałem głową zamknął Maciejak. Biało-niebiescy poszli za ciosem ambitnie walcząc o zwycięskiego gola, wynik do końca meczu nie uległ jednak zmianie. Górnik ostatecznie zremisował tylko w Zielonej Górze 1:1.

Lechia Zielona Góra – Górnik PWSZ Wałbrzych 1:1 (0:0)

Górnik: Jaroszewski, D. Michalak, Wojtarowicz, Kłak, Zawadzki, Rytko, Wepa, G. Michalak, Morawski, Zinke (65’ Moszyk), Maciejak