Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4564
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Podziękowania dla mieszkańców

Wtorek, 23 kwietnia 2024, 6:33
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Podziękowania dla mieszkańców
Fot. red
Dotychczasowa burmistrz Boguszowa–Gorc Sylwia Dąbrowska, która przegrała w drugiej turze wyborów, podziękowała mieszkańcom miasta za oddane na nią głosy. To samo zrobił nowy burmistrz Daniel Lubiński.
- Dziękuję z całego serca mieszkańcom Boguszowa-Gorc za oddane na mnie głosy, zarówno w pierwszej, jak i drugiej turze wyborów. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy wspierali mnie na tej drodze. Osiągnięcie 76% poparcia jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Ogromne podziękowania składam mojemu komitetowi wyborczemu za zaufanie i wysiłek włożony w kampanię. Jestem świadomy odpowiedzialności, oczekiwań i wyzwań, które przede mną stoją. Wspólnie z nową radą miejską będziemy pracować nad podnoszeniem jakości życia naszej małej ojczyzny - napisał Daniel Lubiński.
- Wszystkim mieszkańcom Boguszowa-Gorc dziękuję za udział w II turze wyborów na burmistrza miasta. Jestem wdzięczna zwłaszcza tym wyborcom, którzy poszli na wybory oraz za każdy oddany głos na mnie. Wynik wyborów przyjmuję z pokorą i gratuluję Danielowi Lubińskiemu wygranej. Mam też nadzieję, że minione dwa i pół roku, miliony złotych pozyskane na inwestycje w Boguszowie-Gorcach, realizacja rozpoczętych i zaplanowanych inwestycji będzie kontynuowana. Życzę mieszkańcom, aby tak właśnie było - napisała Sylwia Dąbrowska.

Twoja reakcja na artykuł?

11
55%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
2
10%
Smuci
0
0%
Złości
5
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group