Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3482
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Podziękowania dla żołnierzy

Środa, 22 września 2021, 12:25
Aktualizacja: 12:27
Autor: red
powiat wałbrzyski: Podziękowania dla żołnierzy
Fot. Ziemia Wałbrzyska
Na zaproszenie starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego na Ziemi Wałbrzyskiej gościli żołnierze z 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej z dowódcą gen. dyw. dr. Dariuszem Parylakiem i gen. bryg. Jackiem Ostrowskim.

Dzięki uprzejmości Gminy Walim żołnierze mogli nieodpłatnie zwiedzić Sztolnie Walimskie i Zamek Grodno. Wizyta była również okazją do podziękowania dowództwu 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej za pomoc przy organizacji wyjazdu kolonijnego wychowanków z placówek opiekuńczo – wychowawczych prowadzonych przez Powiat Wałbrzyski. Dzieci i młodzież odwiedzili szczecińskie jednostki i mogli poznać tajniki żołnierskiego rzemiosła „ od kuchni”. W ramach podziękowań za opiekę nad naszymi wychowankami gen. dyw. dr Dariusz Parylak otrzymał od starosty obraz przedstawiający wóz bojowy typu ROSOMAK pędzla Piotra Pawlickiego z Polskiego Związku Artystów Plastyków.

- Bardzo dziękuję Wójtowi Adamowi Hausmanowi i Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu za pomoc w organizacji pobytu żołnierzy na naszym terenie - mówi starosta Kwiatkowski.

Twoja reakcja na artykuł?

7
58%
Cieszy
3
25%
Hahaha
1
8%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group