Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3984
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Pogoda im niestraszna

Niedziela, 31 lipca 2022, 10:21
Autor: red
REGION, Kamienna Góra: Pogoda im niestraszna
Fot. Miasto Kamienna Góra
Wczoraj pomimo koszmarnych warunków atmosferycznych prawie 100 śmiałków wyruszyło do wyścigu Szuter Master w Kamiennej Górze.

Ścigali się po trasach przygotowanych specjalnie dla projektu Las Szutras · Kotlina Kamiennogórska na dystansach 75 i 150 km. Wielu nie ukończyło zawodów. Eliminowały ich kontuzje, awarie i ogromne zmęczenie. Zmagali się z odległością, górskimi podjazdami i zjazdami oraz własnymi ograniczeniami. To wszystko utrudniał siąpiący przez cały dzień deszcz i chłód.

Radość z ukończenia wyścigu była więc wielka. Szczególną radość sprawiła nam młoda zawodniczka z Kamiennej Góry - Dominika Niemiec, która na krótszej trasie pokonała WSZYSTKIE rywalki i panów.

To nie koniec gravelowego weekendu w Kamiennej Górze. W niedzielę zapraszamy nad Zalew. Od godz. 9.00 swój warsztat rowerowy rozłoży popularny youtuber SzajBajk, który będzie bezpłatnie przeglądał rowery mieszkańcom Kamiennej Góry. Na pierwszych 200 uczestników mamy specjalne koszulki projektu Las Szutras · Kotlina Kamiennogórska.

O godzinie 12:30 wyruszymy na trasę CYKLOFIESTY. Kolumna rowerzystów przejedzie do Krzeszowa. Stamtąd po krótkiej przerwie na kawę powrócimy na stadion przy ul. Słowackiego, gdzie przygotowaliśmy dla uczestników ognisko.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group