Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3378
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pogorzelcy czekają na pomoc

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Piątek, 17 września 2010, 6:56
Aktualizacja: 6:57
Autor: red
W wyniku pożaru, który miał miejsce w Głuszycy, ucierpiały rodziny zamieszkujące budynek przy ul. Sienkiewicza 65.

Gmina udzieliła poszkodowanym rodzinom wsparcia finansowego o łącznej wysokości 8650 zł w ramach zasiłku celowego przyznawanego dla osób i rodzin, które poniosły straty w wyniku zdarzenia losowego.
- Pomoc finansową otrzymało pięć rodzin, w tym dwie, które bezpośrednio ucierpiały w wyniku pożaru oraz trzy, które poniosły straty w wyniku gaszenia pożaru - mówi Joanna Fornalska, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Głuszycy.

- Najprawdopodobniej przyczyną pożaru - jak podaje Paweł Kaliński, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, było zaprószenie ognia. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć rodziny, które poniosły straty w wyniku zdarzenia (potrzebny sprzęt AGD), proszony jest o kontakt z MOPS w Głuszycy, tel. 74/84-56-343.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~goście 17-09-2010 23:02
no tak, tu tylko chodzi o to by pokazać jak to niby OPIEKA się udziela,a te rodziny dalej nie mają prądu , gazu i dalej są zaprószenia ognia(od 3-ech tygodni już 5), co może już nie do opieki pretensje, bo burmistrz Głuszycy chyba obarczył właśnie naszą OPIEKĘ SPOŁECZNĄ odpowiedzialnością za tą \"sprawę\", umywając tym samym rączki...brawo!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group