Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 3857
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pokolenie facebooka

Czwartek, 3 października 2019, 6:42
Aktualizacja: Piątek, 4 października 2019, 8:38
Autor: red
Wałbrzych: Pokolenie facebooka
Fot. KMP Wałbrzych
W poniedziałek w Zespole Szkół Nr 5 w Wałbrzychu zorganizowane zostały warsztaty pn. „Pokolenie facebooka”. Tematem zajęć w tym roku było hasło ”Autoprezentacja – czy JA to naprawdę JA”. W przedsięwzięcie zaangażowani byli funkcjonariusze Wydziału Prewencji wałbrzyskiej komendy.

Warsztaty przygotowali także nauczyciele Zespołu Szkół Nr 5 w Wałbrzychu, studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz fundacji „Czemu Nie”. W zajęciach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu naszego miasta. W czasie warsztatów rozmawiano i omawiano tematy związane z autoprezentacją, rozumieniem i widzeniem siedzie.

W trakcie spotkań 6-8-osobowe grupy sporządzały Portrety osób sobie bliskich- mamy, taty czy przyjaciela. Uczestnicy przedstawiali swoje wyobrażenia o danej osobie, które konfrontowano z rzeczywistością. Wypowiadali się również na tematy związane z akceptacją w środowisku rówieśniczym – do czego są zdolni, aby taką akceptację uzyskać.

Efekty warsztatów zostaną zaprezentowane w trakcie konferencji „Zdrowie psychiczne dzieci, młodzieży i dorosłych”, która odbędzie się w październiku tego roku w Audytorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group