Czytających: 4170

Wałbrzych: Policyjny siłacz

Poniedziałek, 14 listopada 2011, 9:43
Aktualizacja: 16:05
Funkcjonariusz Komisariatu II Policji w Wałbrzychu mł. asp. Krzysztof Bałys zdobył srebrny medal w VI Otwartych Mistrzostwach Polski Siłaczy w wyciskaniu sztangi leżąc. Wynikiem 225 kg pokonał 167 rywali z Polski i zagranicy.

W Złotoryi odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Polski Siłaczy w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 167 zawodników z Polski i zagranicy. W kategorii do 125 kg wystartował mł. asp. Krzysztof Bałys reprezentujący Stowarzyszenie Sportów Siłowych i Kulturystyki „Bałys Team”.

Konkurencja była bardzo duża. Nasz mistrz uległ tylko Maciejowi Hirszowi z Kartuz i z wynikiem 225 kg stanął na drugim stopniu podium zdobywając tytuł Wicemistrza Polski.

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu, kom. Sylwester Nowak, pogratulował naszemu mistrzowi wywalczonego medalu.