Sobota, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 3189
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pomóż dzieciom z Wałbrzycha – wystarczy kliknąć!

Sobota, 8 grudnia 2018, 13:20
Autor: red
Wałbrzych: Pomóż dzieciom z Wałbrzycha – wystarczy kliknąć!
Fot. red
W wałbrzyskim Sobięcinie już od 6ciu lat Fundacja Edukacyjna im. Siostry Garczyńskiej pomaga potrzebującym dzieciom. Prowadzi dla nich czynną codziennie świetlicę, pomaga w lekcjach, karmi, organizuje wycieczki i kolonie. Jednym kolnięciem można im pomóc zdobyć fundusze, które w 100% będą przeznaczone na dzieci.

Codzienna pomoc

Od września 2012 roku dzieci mogą korzystać z czynnej codziennie świetlicy, która jest zupełnie bezpłatna. Dostają tam ciepły posiłek, pomoc w lekcjach, dobre słowo. Mają też okazję korzystać z rozwijających zajęć i wyjazdów. W tym roku niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się zumba, nauka języka angielskiego i zajęcia w obserwatorium astronomicznym. W lecie 21 dzieci było na sfinansowanych przez fundację dwutygodniowych wakacjach nad morzem. Oczywiście frajdą było już sam pobyt nad morzem i codzienne zabawy w wodzie i na piasku. Była też podróż starą kolejką, dyskoteka i ognisko z pieczeniem kiełbasek, wesołe miasteczko, rejs statkiem i wiele innych atrakcji.

Pomóżcie im wygrać fundusze na opiekę nad dziećmi

Organizowanie posiłków, zajęć, utrzymywanie świetlicy kosztuje, więc Fundacja Garczyńskiej szuka sposobów na pozyskanie środków finansowych. Od 4 lat, co roku, w grudniu startuje w międzynarodowym konkursie Project for Awesome. Już trzy razy udało się im wygrać spore dofinansowanie.

Konkurs Project for Awesome polega na tym, że przez dwie konkretne doby w grudniu, ludzie z całego świata głosują w Internecie na filmiki o akcjach charytatywnych- też z całego świata. 20 filmików z największą liczbą głosów dostaje dofinansowanie.

Oto LINK DO GŁOSOWANIA:

http://www.projectforawesome.com/watch?v=9SXnK-Dorjo

Głosujemy tylko do niedzieli 09. grudnia, godzina 17.00.

PAMIĘTAJMY- Można głosować z każdego urządzenia, które ma internet i można oddawać głosy wielokrotnie (co najmniej nowy głos każdego dnia).

Twoja reakcja na artykuł?

8
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
1
10%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group