• Piątek, 20 września 2019
  • Godz. 16:01
  • Imieniny: Eustachego, Euzebii, Filipiny
  • Czytających: 2953
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Ponad tysiąc prac napłynęło na konkurs

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 17 grudnia 2018, 6:34
Aktualizacja: 8:50
Autor: red
Fot. WOK Wałbrzych
1065 aniołów wpłynęło do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na ogólnopolski konkurs plastyczny „Anioły – muśnięcie skrzydeł”. W tym roku prace zaskoczyły jury niezwykłymi pomysłami. Wręczenie nagród podczas koncertu świątecznego w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze, ul. Broniewskiego 65a, 19 grudnia o godz. 17.00.

12 grudnia jury w składzie: Joanna Kakuba – kierownik impresariatu WOK, Piotr Micek – kierownik Centrum Ceramiki Unikatowej na terenie Starej Kopalni oraz Jan Walkowiak – ceramik, mistrz malowania na szkle, absolwent Akademii Rysunku w Poznaniu, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

PŁASZCZYZNA - KATEGORIA 5-8 LAT:

I MIEJSCE: MAGDALENA LICHWAŁA, 8 LAT, FUNDACJA KULTURY, SPORTU I AKTYWNOŚCI LOKALNEJ „PRAWOBRZEŻE W SZCZECINIE.
OP. MAŁGORZATA WRZOSIŃSKA.

II MIEJSCE: WIKTORIA MUZYKA, 7 LAT, SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASIENIEWIE, OP. MARZENA DROZD.

III MIEJSCE: JAKUB NOWIK, 8 LAT, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ZIELONEJ GÓRZE. OP. AGNIESZKA TWARDOWSKA.

WYRÓŻNIENIE: NIKOLA LEWANDOWSKA, 7 LAT, MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. KRÓLA MACIUSIA PIERWSZEGO W PŁOCKU. OP. SYLWIA SERWACH – BARUCHA.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA 9-13 LAT:

I MIEJSCE: WERONIKA NIEWIŃSKA, 11 LAT, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BIELSKU PODLASKIM. OP. DANIEL GROMACKI.

II MIEJSCE: WERONIKA KULCZYŃSKA, 11 LAT, SZKOŁA IM. T. KOŚCIUSZKI W DŁUGOSIODLE. OP. AGATA PĘDZICH.

III MIEJSCE: ANNA MARCINKOWSKA, 11 LAT, PRACOWNIA „KOLOR” – ŁÓDŹ. OP. RENATA ĆWIEK.

WYRÓŻNIENIE: KLAUDIA RÓŻAŃSKA, 12 LAT, MDK IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO W ZAMOŚCIU. OP.MAGDALENA MAJER.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA 14-18 LAT:

I MIEJSCE: SZYMON KOKOĆ, 16 LAT, CENTRUM KULTURY I SZTUKI W TCZEWIE. OP. JOANNA CZARNECKA.

I MIEJSCE: ALEKSANDRA WOŁASIK, 16 LAT, LICEUM PLASTYCZNE W SUPRAŚLU. OP. URSZULA WYRZYKOWSKA.

II MIEJSCE: WERONIKA MIELCZAREK, 16 LAT, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W WAŁBRZYCHU. OP. JOANNA CZARNECKA.

II MIEJSCE: GABRIELA SAROSIEK, 17 LAT, LICEUM PLASTYCZNE W SUPRAŚLU. OP. BEATA WILCZYŃSKA.

III MIEJSCE: SONIA ROSZKOWSKA, 17 LAT, ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ PLASTYCZNYCH W WARSZAWIE. OP. TOMASZ BARSZCZ.

WYRÓŻNIENIE: ALEKSANDRA PUCYK, 17 LAT, STREFA RYSUNKU SIEDLCE. OP. BEATA RADZIKOWSKA.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA DOROŚLI:

I MIEJSCE: DARIA BERNAT, 19 LAT, OBORNIKI ŚLĄSKIE. OP. AGNIESZKA ZAGIERSKA.

II MIEJSCE: MARIA SABINIARZ, 50 LAT, POLKOWICKIE CENTRUM ANIMACJI. OP. AGATA BARAN

III MIEJSCE: DANIELA ŻMUDA, 68 LAT, POLKOWICKIE CENTRUM ANIMACJI. OP. AGATA BARAN

WYRÓŻNIENIE: MARZENA ZDUN, 34 LATA, WAŁBRZYCH.

PŁASZCZYZNA KATEGORIA SZKOŁY I PLACÓWKI SPECJALNE:

I MIEJSCE: MICHAŁ ŻURAWSKI, 16 LAT, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY W JELENIEJ GÓRZE. OP. ANNA TEKIEŃ.

II MIEJSCE: WERONIKA RZYGALIŃSKA, 18 LAT, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY W PUŁTUSKU. OP. ANNA MATUSIAK.

III MIEJSCE: MACIEJ TRYBA, 10 LAT, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY W BYDGOSZCZY. OP. JOANNA DĄBROWSKA.

WYRÓŻNIENIE: ZUZANNA KWIDZIŃSKA, 21 LAT, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY W PUCKU. OP. MAŁGORZATA SŁAWIŃSKA.

FORMA PRZESTRZENNA KATEGORIA 5-8 LAT:

I MIEJSCE: ZOSIA SOPATA, 8 LAT, TATRZAŃSKIE CENTRUM KULTURY I SPORTU „JUTRZENKA” – ZAKOPANE. OP. ANNA SZEWCZYK.

II MIEJSCE: WIKTORIA KALISZ, 8 LAT, PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W WAŁBRZYCHU.

III MIEJSCE: WIKTORIA NOWICKA, 8 LAT, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W BORKU STARYM – TYCZYN. OP. MONIKA KOPIEĆ.

WYRÓŻNIENIE: VINCENT ROMANOWSKI, 6 LAT, DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SMART SCHOOL W ŁODZI. OP. KATARZYNA TOMCZAK.

FORMA PRZESTRZENNA KATEGORIA 9-13 LAT:

I MIEJSCE: OLIWIA TOPOLSKA, 11 LAT, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 WE WROCŁAWIU. OP. MAŁGORZATA JARONOWSKA.

II MIEJSCE: BARTŁOMIEJ KLESYK, 12 LAT, SZKOŁA PODSTAWOWA W TRZCINIE. OP.TERESA ZAGULSKA.

III MIEJSCE: OLIWIA WYZINA, 12 LAT, GMINNY OŚRODEK KULTURY W BOROWEJ. OP. MARIOLA WIĄCEK PIECHOTA.

WYRÓŻNIENIE: NATALIA KALICKA, 13 LAT, GMINNY OŚRODEK KULTURY W BOROWEJ. OP. MARIOLA WIĄCEK PIECHOTA

FORMA PRZESTRZENNA KATEGORIA 14-18 LAT:

WYRÓŻNIENIE: JULIA KALICKA, 16 LAT, GMINNY OŚRODEK KULTURY W BOROWEJ. OP. MARIOLA WIĄCEK PIECHOTA.

FORMA PRZESTRZENNA KATEGORIA DOROŚLI:

I MIEJSCE: MARIOLA WIĄCEK – PIECHOTA, 30 LAT, GMINNY OŚRODEK KULTURY W BOROWEJ.

II MIEJSCE: RYSZARD KLIMAS, 61 LAT, WAŁBRZYCH.

WYRÓŻNIENIE: ADAM BARAN, 80 LAT, POLKOWICE.

WYRÓŻNIENIE: BARTOSZ GAJEWSKI, 19 LAT, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 W BIAŁYM BORZE. OP. EDYTA SERWIAK.

FORMA PRZESTRZENNA KATEGORIA SZKOŁY I PLACÓWKI SPECJALNE:

I MIEJSCE: DAWID SZOMBURG, 17 LAT, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY W PUCKU. OP. EDYTA KONKEL.

II MIEJSCE: DOMINIK KRYZEL, 23 LATA, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY W DAMNICY. OP. KATARZYNA TOKAR.

III MIEJSCE: NIKOLA WASZKIEL, 10 LAT, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY W JELENIEJ GÓRZE. OP. MARIA SOBKÓW.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Ao 17-12-2018 7:20
Panie dziennikarzu, po nr nie stawia sie kropki
~~Troll 18-12-2018 5:41
Jaśko W. "absolwent specjalnej szkólki" Poniatów ..Normalec ..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group