Czytających: 5065

REGION: Porażka Czarnych

Wtorek, 30 lipca 2019, 13:43
Aktualizacja: 13:47
W pierwszym meczu kontrolnym piłkarze Czarnych Wałbrzych przegrali w Lutomi z miejscowym Kłosem 0–4.

Jak informuje strona internetowa Czarnych, do przerwy przewagę miał rywal, który już w pierwszych minutach dwukrotnie cieszył się ze zdobycia gola i po 45 minutach zasłużenie prowadził 2:0. Po zmianie stron Czarni ożywili się i zaczęli stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika, jednak brakowało im skuteczności, a gospodarze dorzucili jeszcze do swojego dorobku dwa trafienia i ostatecznie wygrali 4:0. Kolejny mecz Czarni zagrają w niedzielę o godzinie 16.00 na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego z Zielonymi Mokrzeszów.

Skład Czarnych: B. Rudnicki, Chodacki, Nowicki, Sęk, Kula, Baszak, Szarek, Ziątek, Misiak, Gołek, Kasprzyk oraz Fiszer, zawodnik testowany, zawodnik testowany.