Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3133
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Posiadał i handlował

Niedziela, 29 listopada 2020, 6:35
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Posiadał i handlował
Fot. KMP Wałbrzych
Amfetaminę oraz marihuanę znaleźli i zabezpieczyli w miniony wtorek w jednym z mieszkań wałbrzyscy policjanci drugiego komisariatu. Funkcjonariusze zatrzymali do tej sprawy 41–letniego mieszkańca Szczawna–Zdroju i w toku wykonanych czynności udowodnili mu także handel środkami psychotropowymi oraz odurzającymi.

Policjanci kryminalni Komisariatu Policji II w Wałbrzychu przy współpracy z dzielnicowymi ustalili, że mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego w swoim mieszkaniu przy ul. Prusa w Szczawnie-Zdroju przechowuje narkotyki w postaci amfetaminy oraz marihuany. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli właśnie te środki psychotropowe oraz odurzające. W trakcie dalszych czynności z zatrzymanym policjanci udowodnili 41-latkowi także wielokrotną sprzedaż narkotyków innym osobom.

Podejrzany stanie teraz przed sądem. Za posiadanie amfetaminy oraz marihuany wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz handel tymi środkami odurzającymi i psychotropowymi grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Sąd na podstawie zebranego w tej sprawie przez policjantów materiału dowodowego zastosował w stosunku do 41-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
33%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group