Czytających: 4759

Wałbrzych: Potknęli się na Walimiu

Wtorek, 4 maja 2021, 8:59
Aktualizacja: 9:02
Po dwóch dobrych meczach Czarni Wałbrzych tym razem musieli uznać wyższość KS–u Walim.

Czarni liczyli na kontynuowanie dobrej passy, ale doświadczona ekipa z Walimia pokrzyżowała szyki podopiecznym Leszka Dereweckiego. Goście wyszli na prowadzenie w 37. minucie po golu Adrian Krausa. W drugiej połowie oglądaliśmy znacznie szybsze widowisko, które obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych. W 58. minucie goście zdobyli gola na 0-2 za sprawą trafienia Tomasza Kowala. Gospodarze byli w stanie odpowiedzieć golem Kamila Szarka, ale to Walim w ostatnim kwadransie udowodnił swoją wyższość. Gole zdobyli Adrian Kraus i Dawid Skarbiński.

Czarni Wałbrzych - KS Walim 1-4 (0-1)

Czarni: Rudnicki - Wszeborowski, Adamczyk, Ziątek, Szarek, Motak, Misiak (55' Wasilewski), Darmochwał, Chodacki (46' Sęk), Sanigórski (75' Popławski), Orłowski

Walim: Ł.Gut - P.Gut (46' Jagodziński), Kowal (85' Aleksandrowicz), A.Kraus, D.Kraus, Rzeczycki (81' Jaśkiewicz), Skarbiński, Drąg, Słapek, Byrski, Skotnicki.