Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 3647
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jugowice: Potrzebna jest pomoc!!!

Wtorek, 21 kwietnia 2020, 13:33
Aktualizacja: Środa, 22 kwietnia 2020, 8:38
Autor: red
REGION, Jugowice: Potrzebna jest pomoc!!!
Fot. użyczone
Jest takie miejsce w Górach Sowich, gdzie ludzie, którym w życiu nie się nie powiodło, odzyskują siłę i wiarę w nowe lepsze jutro.

Albertówka w Jugowicach w Gminie Walim, została założona przez Księdza Franciszka Głoda dla osób bezdomnych, ludzi wykluczonych, ludzi, którym pomaga się wyjść z bezdomności i traumy z nią związanej. W związku z sytuacja pandemii i pełnej izolacji, placówka potrzebuje wsparcia, pilnie potrzebna jest pomoc rzeczowa w postaci środków czystości, higieny osobistej (papier toaletowy, proszek do prania, mydło, szampony, płyny do mycia podłóg czy sanitariatów, golarki).
- Wraz z moim serdecznym kolegą Pawłem Mazurem postanowiliśmy zorganizować akcję wsparcia. Każdy może wziąć udział. To niewielki gest dobrej woli - informuje Łukasz Kazek.

Info dla ludzi z kraju: paczki z potrzebnym asortymentem można wysyłać pod adres Pawła Mazura, który zbierze wszystkie nadesłane dary i zawiezie na miejsce: Paweł Mazur, Ulica Drzymały 13, 58-321 Zagórze Śląskie.

Info dla tych co na miejscu: wszyscy, którzy chcieliby się włączyć i są z terenu powiatu wałbrzyskiego, proszę o kontakt pod numerem telefonu 609 215 215, można ustalić odbiór darów i Paweł je od Was w celu bezpieczeństwa odbierze, wystarczy wystawić paczkę przed dom czy drzwi mieszkania.

Ludzie przebywający w Albertówce są w grupie ryzyka, to często schorowane i mocno doświadczeni przez życie osoby. Ksiądz Głód również najeży do grupy ryzyka, w tym roku kończy 81 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

6
38%
Cieszy
1
6%
Hahaha
2
13%
Nudzi
3
19%
Smuci
1
6%
Złości
3
19%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group