Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3557
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powerade Garmin MTB Marathon już w sobotę w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 17 maja 2012, 12:58
Aktualizacja: 12:59
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
Wszystkich entuzjastów prawdziwego kolarstwa górskiego zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowej imprezie kolarskiej – Maratonie MTB, który po dwóch latach przerwy zawita ponownie do Wałbrzycha.

Impreza odbędzie się 19 maja (sobota) w Wałbrzychu. Start przy hali lekkoatletycznej im. Olimpijczyków Wałbrzyskich przy ul. Chopina. Wyborne trasy w Wałbrzychu, Górach Wałbrzyskich i Kamiennych to pełne spektrum MTB w najlepszej postaci - wszystkie rodzaje nawierzchni (szuter, kamienie, skały, łąki), ostro w dół, płasko i porządnie pod górę. Trasy zweryfikują każdy niedopracowany szczegół, zarówno w technice, kondycji, psychice.

Start w wałbrzyskim maratonie to jedyna okazja, by przejechać ok. 1,6 km pod ziemią, przez najdłuższy w Polsce tunel kolejowy pod górą Wołowiec! To wielka atrakcja oraz wyróżnik tego maratonu wśród wielu innych. Powoli wjeżdżamy na właściwe trasy, prawdziwe kolarstwo górskie w formie godnej miana MTB.

Edycja w Wałbrzychu nawiązuje swą charakterystyką do rozgrywanych wcześniej maratonów na terenie głuszyckiej Strefy MTB. Ponownie odwiedzimy okolice Rybnickiego Grzbietu z jednym z najciekawszych singeltracków w Sudetach, wjedziemy na Rogowiec, z najwyżej położonymi w kraju ruinami zamku.

Ponadto na dystansie Giga czeka super techniczny zjazd do Sokołowska oraz techniczne ścieżki na granicy z Czechami. To będzie ciekawy maraton, zapewne długo będzie się o nim mówiło, jeszcze dłużej wspominało.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group