Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 2445
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Powiatowy Dzień Sportu w Głuszycy

Piątek, 2 czerwca 2017, 15:30
Aktualizacja: 15:33
Autor: red
REGION, Głuszyca: Powiatowy Dzień Sportu w Głuszycy
Fot. organizatorzy
W Głuszycy z okazji Dnia Dziecka odbył się Powiatowy Dzień Sportu. Pogoda dopisała i na boisku sportowym pojawiło się kilkaset dzieci.

Organizatorzy imprezy: Powiat Wałbrzyski, Gmina Głuszyca, Stowarzyszenie „Pomoc Dziecku” oraz CK-MBP w Głuszycy, przygotowali całą masę atrakcji. Było mnóstwo konkurencji sportowych, zabawy prowadzone przez klaunów, zabawy muzyczne, gry i teatrzyk. Nie zabrakło także uwielbianych przez dzieci słodyczy.

Otwierający imprezę Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura powiedział: - Bardzo się cieszę, że możemy się tu dzisiaj razem bawić przy tak pięknej pogodzie i całej masie atrakcji. Dzień Dziecka to dzień zabawy, radości i szczęścia i tej dobrej zabawy życzę dzisiaj Wam wszystkim.

Burmistrz Głuszycy Roman Głód wręczył „Klucz do miasta” delegacji złożonej z dzieci przekazując im władzę na ten dzień. W pierwszej konkurencji wzięli udział organizatorzy - każdy z nich musiał wypić szklankę okropnie kwaśnego napoju i zachować przy tym uśmiech. Wszyscy zaliczyli tę konkurencję wzorowo. Imprezę finansował Powiat Wałbrzyski w ramach kalendarza imprez kulturalno – sportowych powiatu wałbrzyskiego na rok 2017. Organizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki ogromnemu zaangażowaniu wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Wałbrzyskiego Grażyny Owczarek, za co jej serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci.

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group