Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 4557
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Powstał Klub Malucha

Środa, 2 czerwca 2021, 9:20
Autor: red
REGION, Mieroszów: Powstał Klub Malucha
Fot. Gmina Mieroszów
Klub Malucha "Akademia Misiowa" przy ulicy Żeromskiego 30 w Mieroszowie już otwarty.

- W Dniu Dziecka - miałem zaszczyt otworzyć nową placówkę oświatową w naszej Gminie – KLUB MALUCHA. Realizacja projektu rozpoczęła się w 2020 roku dzięki przyznanemu przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dofinansowaniu w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+ - informuje burmistrz Andrzej Lipiński.

Kwota dofinansowania 624 tys. zł, kwota środków Gminy - 505 tys. 674,28 zł.

Już w czerwcu do Klubu Malucha uczęszczać będzie 25 dzieci.

W uroczystości otwarcia udział wzięli: Wicewojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa, Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Mirosław Potapowicz, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego Stanisław Skrzyniarz, Naczelnik Wydziału Administracji Architektoniczno-Budowlanej i Gospodarki Nieruchomościami Grażyna Biały, Ksiądz Proboszcz Parafii św. Michała Archanioła w Mieroszowie – Stanisław Piskorz, Wicestarosta Miasta Mezimesti – Jiri Sadilek oraz Ivana Ptackova - Specjalistka ds. dotacji, Przewodnicząca Rady Miejskiej Mieroszowa Violetta Kopka wraz z radnymi, dyrektorzy i prezesi gminnych jednostek i spółek.

- Wszystkim pracownikom urzędu zaangażowanym w realizację tego projektu, a w szczególności Magdalenie Kulpińskiej, która zrealizowała to zadanie od początku do końca bardzo dziękuje - kontynuuje burmistrz. - Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci jestem pewien, że Akademia Misiowa będzie miejscem, do którego będziecie chętnie uczęszczać.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
2
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group