Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2947
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Powstał nowy klub radnych

Piątek, 29 czerwca 2012, 11:49
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 lipca 2012, 14:22
Autor: PAW
Wałbrzych: Powstał nowy klub radnych
Fot. PAW
Wałbrzyscy radni, którzy zostali pozbawieni legitymacji i członkostwa w SLD lub sami zrezygnowali z bycia członkiem tej partii, założyli Klub Radnych Ruch Samorządowy "Lewica".

Przypomnijmy, że byli radni Sojuszu Lewicy Demokratycznej poparli inicjatywę prezydenta Romana Szełemeja i zagłosowali za likwidacją kilku wałbrzyskich szkół. Z tego powodu zostali pozbawieni członkostwa w SLD, choć niektórzy sami zrezygnowali z bycia w tym ugrupowaniu.

Danuta Marosz, Zdzisław Dobrowolski Robert Rozmuski, Jerzy Krzyżowski, Stefania Pawełek, Małgorzata Socha podjęli decyzję o utworzeniu Klubu Radny Ruch Samorządowy "Lewica". Przewodniczącym nowego klubu został Zdzisław Dobrowolski.
- Przestaliśmy być członkami SLD, ale nadal mamy lewicowe poglądy – mówi Zdzisław Dobrowolski. - Ufamy sobie nawzajem, chcemy działać dla dobra Wałbrzycha i stąd nasz pomysł.

Przewodniczący Dobrowolski nie wyklucza, że Ruch może w przyszłości przeistoczyć się w coś więcej i w przyszłych wyborach samorządowych wystawić własnych kandydatów do Ratusza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group