Piątek, 10 lipca
Imieniny: Amelii, Antoniego, Filipa
Czytających: 2843
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powstała Rada Gospodarcza Regionu Wałbrzyskiego

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 30 września 2011, 13:34
Aktualizacja: 13:36
Autor: RED
Fot. organizatorzy
Dzięki tej inicjatywie już wkrótce rejon wałbrzyski będzie kojarzony z idealnym miejscem do pracy, życia i wypoczynku.

Rada Gospodarcza Regionu Wałbrzyskiego to lokalna inicjatywa społeczna, która powstała w ramach projektu „Zarządzanie zmianą gospodarczą – tylko w partnerstwie!” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Człowiek - najlepsza inwestycja”.

Projekt realizowany jest przez Fundację Instytut Rozwoju Społecznego (Lidera Projektu) oraz Agencję Rozwoju Innowacji Sp. z o.o. ( Partnera projektu).

Twórcami inicjatywy są samorządy terytorialne, instytucje rynku pracy, organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy oraz samorządy gospodarcze i zawodowe działające na terenie powiatu wałbrzyskiego.

Sztandarowym celem Rady jest koordynacja działań z zakresu biznesu, instytucji pozarządowych i władz samorządowych, których efektem będzie pobudzenie gospodarcze i społeczne, zmiana wizerunku regionu wałbrzyskiego oraz promocja jego walorów turystycznych. Zadanie to zostanie osiągnięte przede wszystkim poprzez organizację różnorodnych spotkań i dyskusji, w których udział wezmą przedstawiciele firm, instytucji i organizacji bezpośrednio zaangażowanych w nasze przedsięwzięcie, a także wybitni eksperci z dziedziny ekonomii, polityki, kształtowania wizerunku, reklamy i Public Relations.

Nad działaniami będą czuwać przedstawiciele zarządu RGRG: przewodniczący Janusz Seńczuk, wiceprzewodniczący Andrzej Lipiński oraz sekretarz Kamil Orpel.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~ 30-09-2011 14:29
Drodzy parlamentarzyści dajcie ludziom pracę ja już od miesiącachodzę głodny,pracy nie mam zamknijcie mnie do więzienia chociaż raty będę miał spłacone mieszkam w Startch Bogaczowicach chcecie mogę podać swoje nazwisko Dankowski Błażej
~ 30-09-2011 14:42
Rada Gospodarcza Regionu Wałbrzyskiego to ... następne pasożyty na grzbiecie podatników ... ot i cała prawda
~marcin 30-09-2011 16:30
"Dzięki tej inicjatywie już wkrótce rejon wałbrzyski będzie kojarzony z idealnym miejscem do pracy, życia i wypoczynku" ... Tak, tak ... Posadzą nam palmy, zniosą podatki, otworzą darmowe domy uciech, a praca ... e, tam Panie "czy się stoi, czy się leży sześc tysięcy się należy" .... Uważajcie, bo do tego idealnego świata emigrowac będą Anglicy, Niemcy i Francuzi ... A, tak na prawdę, powstała kolejna ekipa nierobów posiadająca cieplutkie posadki za nasze podatki. A, jak coś nie wyjdzie ? Zawsze można zwalic na kryzys ogólnoświatowy czy kłopoty w Grecji ....
~Jaro 30-09-2011 16:55
Do pana Błażeja. Myślę, że ci autorzy powstania tej rady ze wstydu powinni zaproponować panu pracę. Sami mają zapewniony dobry byt.
~skromny człowiek 30-09-2011 20:31
Komu to potrzebne, pytam komu. Przewodniczący Janusz Seńczuk - przecież on ma już chyba ze 100 lat. To już nie ma młodszych, zdolniejszych. Mężczyzna jak ma 65 lat to na emeryturę, a ten trzyma się piernik i tylko miejsce zajmuje. Z tego co wiem to dalej siedzi jako Prezes w Cameli i nie dopuści staruszek nikogo młodszego. Straszny wstyd.
~Lilka 1-10-2011 0:51
Ależ obrodziło w ostatnich dniach: Rada Gospodarcza Regionu Wałbrzyskiego, Lokalna Organizacja Turystyczna z udziałem powiatu, propozycja utworzenia Programu Operacyjnego Rozwoju Aglomeracji Wałbrzyskiej. Och i co by tu jeszcze powołać myślą oczekujący na pracę w PUP ?????
~ 1-10-2011 9:11
same rady a póki co żadnych wymiernych efektów a my czekamy
~obserwator stary 1-10-2011 9:23
Widac ze klan orpli w ofensywie, a co ten mlody czlowiek ma za wiedze? ale widac Tato znalazl sposob na zycie rowniez dla jak mnieman syna -klub w jedlinie, sekretarzowanie i co jeszcze? moze za 9lat po tacie burmistrz Jedliny taki rodzinny biznes, niech sie uczy!
~Godo 2-10-2011 2:54
Tylko brak informacji, czego nam przybędzie w związku z powstaniem RGRW. Na pewno ubędzie papieru. Ta rada nie powstała z inicjtywy starosty.Dowód brak zdjęcia i obietnic.Narazie cieszy się,że będzie starostą do stycznia 2013 roku, gdyż Wałbrzych nie odzyska wcześniej grodzkości.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group