Niedziela, 28 czerwca
reklamy

Premier zwraca się do samorządów o pomoc w sprawie repatriantów

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Na załączonych zdjęciach przekazujemy informacje związane z prośbą Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło, która wpłynęła do Starosty Wałbrzyskiego w sprawie pomocy repatriantom.

Pismo od Pani Premier Beaty Szydło w sprawie pomocy repatriantom

W dniu 16 maja do Starosty Wałbrzyskiego Jacka Cichury wpłynęło pismo od Prezesa Rady Ministrów pani Beaty Szydło z prośba o pomoc i wsparcie administracji rządowej w organizacji powrotu do ojczyzny repatriantom w trudnym procesie aklimatyzacji w społeczności lokalnej i pomocy w znalezieniu lokum oraz zatrudnienia. Powiat Wałbrzyski odpowiedział na prośbę zwracając się między innymi do włodarzy gmin z terenu Powiatu Wałbrzyskiego o włączenie się w tą akcję. Zachęcamy również wszystkich mieszkańców do pomocy, właścicieli firm poszukujących pracowników i wszystkich, którzy chcą i mogą pomóc naszym rodakom.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka