Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4381
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Premiera teledysku

Czwartek, 15 września 2022, 6:44
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Premiera teledysku
Fot. WOK Wałbrzych
To premierowy teledysk laureatki konkursu Wałbrzych ma Talent 2022, organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Karolina Gawrońska ma 18 lat i od dawna jedną z jej największych pasji jest muzyka. Karolina na akordeonie wykonała utwór Libertango Astora Piazzolli. Klip był nagrodą w konkursie ufundowaną przez studio PlayR, które zrealizowało nagranie.

Karolina Gawrońska ma osiemnaście lat, a muzyka od dawna jest jedną z jej największych pasji. Od ponad dziewięciu lat nastolatka gra na akordeonie. Skończyła sześcioletnie ognisko muzyczne. Ciągle doskonali swoje umiejętności. Laureatka konkursu Wałbrzych ma Talent pisze również własne piosenki, muzykę i słowa. Na co dzień jest uczennicą Technikum Ekonomicznego w Świdnicy.

Realizacja klipu była nagrodą ufundowaną przez studio PlayR w finale konkursu Wałbrzych ma Talent 2022. W castingach do tegorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad trzydziestu indywidualnych artystów i grup z terenu całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Wybrano jedenastu finalistów, którzy zaprezentowali się na dużej scenie w czasie majowego święta Wałbrzycha. Wówczas poznaliśmy także finalistów. Już dziś możemy powiedzieć, że będzie kolejna edycja zabawy. Utalentowanych mieszkańców Wałbrzycha i regionu zachęcamy do śledzenia strony wok.walbrzych.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
1
17%
Hahaha
2
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group