Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2317
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prezydent przebiegł półmaraton w Poznaniu i promował wałbrzyski Półmaraton

Czwartek, 30 marca 2017, 12:59
Aktualizacja: 13:53
Autor: red
Wałbrzych: Prezydent przebiegł półmaraton w Poznaniu i promował wałbrzyski Półmaraton
Fot. red
Nasi patroni honorowi i sportowi są rozchwytywani i na każdym kroku promują sierpniowy półmaraton, a przede wszystkim sportowy tryb życia, zachęcając do biegania, do treningów, do aktywnego życia.

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej pokonał dystans półmaratonu w Poznaniu, uzyskując czas nieco ponad 2 godziny. Sam uznał go za więcej niż dobry. Świetnie wypadł tam Patryk Łazarski, nasz maratonowy lider, który w Poznaniu uzyskał czas 1:18:39.

Wałbrzyszanie biegli w Poznaniu w koszulkach promujących 18. Toyota Półmaraton Wałbrzych. Nie zabrakło naszych biegaczy także w Sobótce, gdzie najlepiej wypadł Łukasz Wawrzyniak, który staje się wschodzącą gwiazdą wałbrzyskiego biegania, zwłaszcza górskiego. Uzyskał tam czas 1:18:59, tylko o 10 minut gorszy od zwycięzcy z Kenii. Łukasz reprezentuje jeden z firmowych klubów biegacza w naszym mieście - to Ronal Team Run. Z kolei Roman Magdziarczyk będzie promował bieganie w najbliższą sobotę w Jedlinie-Zdroju, gdzie będzie się odbywał Festiwal Aktywności, a jedną z promowanych dyscyplin będą biegi. Na bieżni dla dzieci, a dla starszych przygotowano spacer biegowy oraz marsz nordic walking. Ma być świetna pogoda, zapraszamy 1 kwietnia więc o godz. 15 do centrum aktywnosci w Jedlinie w kompleksie przy ul. Kłodzkiej.

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group